Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy ds. rynku DIY

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy - województwo lubelskie i podkarpackie

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja celów sprzedaży w powierzonym regionie
    • Dbałość o dostępność asortymentu na stanie magazynowym sklepu
    • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
    • Dbanie o należyty poziom ekspozycji
    • Dbanie o dostępność materiałów reklamowych oraz poligraficznych
    • Udział w procesie wdrażania nowych produktów w rynek
    • Monitorowanie sprzedaży oraz analiza działań konkurencji
    • Monitorowanie sytuacji rynkowej w danym regionie
    • Prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych dla sprzedawców

    Idealny kandydat powinien mieć następujące cechy:

    • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
    • Doświadczenie w pracy z sieciami DIY
    • Znajomość rynku materiałów budowlanych
    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Zdolność analitycznego myślenia, samodyscyplina
    • Biegła znajomość MS Office
    • Prawo jazdy kat B

    Oferujemy:

    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
    • Odpowiednie do kwalifikacji i doświadczenia wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    1. Prosimy o zamieszczenie jednego z oświadczeń:

    a) Oświadczenie do rekrutacji bieżącej:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Knauf Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Światowa 25, 02-229 Warszawa ,w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”.

    b) Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Knauf Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Światowa 25, 02-229 Warszawa,w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych postępowaniach rekrutacyjnych.”

    2. a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści:
    „Wyrażam zgodę na udostępnione podmiotom działającym na zlecenie administratora danych, tj. świadczącym usługi w zakresie rekrutacji, w celu obsługi procesu rekrutacji na rzecz Knauf Sp. z o.o.”

    bottom

    Pragniemy poinformować, iż administratorem przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych osobowych jest Knauf Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Światowa 25, 02-229 Warszawa. Ponadto, informujemy, że:

    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Knauf Sp. z o.o.  w celu przeprowadzenia
      i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady /UE/ 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE /RODO/
    • dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody, także w następnych postępowaniach rekrutacyjnych,
    • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres sześciu (6) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
    • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
    • Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
    • Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
    • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
    • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
    • Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
    • Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom działającym na zlecenie administratora danych, tj. świadczącym usługi w zakresie rekrutacji, w celu obsługi procesu rekrutacji na rzecz Knauf Sp. z o.o.
    • Więcej informacji może Pani/Pan uzyskać drogą elektroniczną [email protected]