Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Horeca

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 02.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Sosnowiec
    Region: śląskie

    Kluczowe zadania:

    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
    • Negocjacje warunków handlowych;
    • Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami z branży gastronomicznej;
    • Rozwój współpracy z Klientami, zwiększanie udziału firmy w rynku na podległym terenie;
    • Analiza potrzeb klientów, doradztwo produktowe i aktywne promowanie oferty firmy;
    • Raportowanie działań zgodnie z przyjętymi standardami firmy;

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w pracy w gastronomii i chęć dalszego rozwoju;
    • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego;
    • Umiejętność współpracy i budowania długofalowych relacji z Klientami;
    • Konsekwencja w działaniu i nastawienie na osiąganie wysokich wyników sprzedażowych;
    • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Samodzielne stanowisko pełne wyzwań zawodowych;
    • Motywujący system wynagrodzeń;
    • Szkolenia sprzedażowe i produktowe;
    • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, komputer).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.