Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy ds. rynku masowego

Johnson & JohnsonO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę ze sklepami w zakresie sprzedaży budowania dystrybucji i merchandising produktów firmy Johnson & Johnson oraz promocję marek między innymi: Bebe, Neutrogena, Johnson’s Baby, Listerine, O.B.,Carefree, Le Petit Marseillais, Reach.

Najważniejsze obowiązki:

- współpraca z sklepami;

- budowanie dystrybucji produktów;

- merchandising produktów;

- wizualizacja, prezentacja, rekomendacja produktów;

- negocyjacja z klientami;

- pozyskiwanie nowych klientów;

- budowanie nowych relacji;

- realizacje celów kwartalnych: jakościowych i ilościowych.

Nasze wymagania

  • min 1 rok doświadczenia w sprzedaży i promocji produktów z branży FMCG;
  • znajomość lokalnego rynku;
  • nastawienie na realizację celów i zaangażowanie;
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z ludźmi;
  • zdolność analitycznego oraz logicznego myślenia;
  • odpowiedzialność i samodzielność w planowaniu pracy własnej;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • wykształcenie wyższe (min. na poziomie licencjata);
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
  • angielski na poziome podstawowym.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych ;
  • bogaty pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Johnson & Johnson is the largest and most broadly-based healthcare company in the world. We’re producing life-changing breakthroughs every day, and have been for the last 130 years. The combination of new technologies and your expertise enables amazing things to happen. Teams from J&J’s consumer business are creating digital tools to help people track the health of their skin. Those working in medical devices are 3-D printing artificial joints personalized for each patient, while researchers in pharmaceuticals use AI to discover lifesaving drugs. Imagine what the rest of our team of 134,000 people at 260 companies in more than 60 countries across the world is accomplishing. We redefine what it means to be a big company in today’s world.

Johnson & Johnson is an Affirmative Action and Equal Opportunity Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, age, or national origin and will not be discriminated against on the basis of disability.

Przedstawiciel handlowy ds. rynku masowego, dolnośląskie