Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Masowego

Johnson & JohnsonO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

The Johnson & Johnson Group of Consumer Companies is recognized as a world leader in providing health and beauty products and solutions across Baby, Beauty, Healthcare and OTC medicines. The breadth and depth of our product portfolio is truly impressive and constantly expanding as we strive to bring science to the art of healthy living.

Miejsce pracy: Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Kołobrzeg, Kalisz, Zielona Góra

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę ze sklepami w zakresie sprzedaży budowania dystrybucji i merchandising produktów firmy Johnson & Johnson oraz promocję marek między innymi: Bebe, Neutrogena, Johnson’s Baby, Listerine, O.B.,Carefree,  Le Petit Marseillais, Reach.

Najważniejsze obowiązki:

  • współpraca z sklepami;
  • budowanie dystrybucji produktów;
  • merchandising produktów;
  • wizualizacja, prezentacja, rekomendacja produktów;
  • negocyjacja z klientami;
  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • budowanie nowych relacji;
  • realizacje celów kwartalnych: jakościowych i ilościowych;

Kwalifikacje i umiejętności:

  • min 1 rok doświadczenia w sprzedaży i promocji produktów z branży FMCG;
  • znajomość lokalnego rynku;
  • nastawienie na realizację celów i zaangażowanie;
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z ludźmi;
  • zdolność analitycznego oraz logicznego myślenia;
  • odpowiedzialność i samodzielność w planowaniu pracy własnej;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • wykształcenie wyższe (min. na poziomie licencjata);
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
  • Angielski na poziome podstawowym;

Oferujemy:

  • praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych ;
  • bogaty pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Johnson&Johnson jest pracodawcą oferującym równe szanse i zachęca do składania wniosków przez odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od płci, rasy, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej, zmiany płci, małżeństwa lub związku partnerskiego, ciąży lub macierzyństwa, religii lub przekonań.

Ogłoszenie archiwalne