Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy ds. Rynku nowoczesnego

Suntory Beverage and Food PolandO firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Życie ma mnóstwo ciekawych barw i smaków, których najlepiej próbować w gronie najbliższych. To fascynujące, że każdy z nas lubi co innego. A Ty, który napój wybierzesz na najbliższe spotkanie?
Suntory Beverage & Food Poland jest częścią grupy Suntory Beverage & Food Europe. Jesteśmy producentem i dystrybutorem kultowych marek takich jak Schweppes, Orangina, Dr Pepper czy Canada Dry. Z roku na rok umacniamy naszą pozycję na rynku napojów, między innymi dzięki kultowym napojom Schweppes Indian Tonic, czy Orangina. Dołącz do naszej drużyny i pomóż nam tworzyć jeszcze silniejszą markę.
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. RYNKU NOWOCZESNEGO Numer ref.: PH/STH

Region działania: województwa małopolskie, świętokrzyskie, podkarpacie

TWOJE ZADANIA

  • Realizacja jakościowych oraz ilościowych planów sprzedaży
  • Aktywna praca nad poszerzaniem bazy współpracujących klientów oraz rozwój podległego terenu sprzedaży
  • Monitorowanie i analizowanie podległego rynku oraz działań konkurencji
  • Raportowanie wyników swojej działalności.

TWÓJ PROFIL

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG (mile widziane w kategorii napojów)
  • Znajomość regiony sprzedaży przypisanego do stanowiska
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów zgodnie z przyjętymi terminami
  • Umiejętność efektywnego działania w dynamicznym środowisku pracy, pod presją czasu
  • Dojrzałość biznesowa oraz samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Mile widziane wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B

TWOJE BENEFITY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń zależny od wyników
  • Ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do programu MultiSport
  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
  • Sprzedaż produktów znanych na całym świecie, o dużym potencjale rynkowym.
Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniższej klauzuli:

Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o. z sie­dzibą w Warszawie (02-681), przy al. Wyścigowej 6 w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych organizowanych przez ww. podmiot.

Udzielenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jej brak uniemożliwi rozpatrzenie dokumentów aplikacyjnych w procesie rekrutacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne