Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego - Branża Zoologiczna

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Czołowy europejski producent
poszukuje ambitnych kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • realizacja celów sprzedażowych w podległym rejonie, generowanie przychodu i zysku,
  • rozwój bazy klientów i budowanie trwałych relacji handlowych,
  • utrzymywanie standardu sprzedaży oraz merchandisingu,
  • rozbudowa u utrzymanie parametrów dystrybucji sku
  • współpraca z innymi działami w firmie,,
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy,
  • nadzór i wsparcie procesów realizacji potrzeb klienta,
  • analiza rynku konkurencji.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
  • kreatywne myślenie i chęć rozwoju
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • mile widziane doświadczenie w branży zoologicznej- rynek tradycyjny,lub FMCG
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych
  • dobra organizacja pracy i systematyczność,
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość obsługi komputera,

Preferowane miejsce zamieszkania: woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie

Oferujemy:

  • ponadprzeciętne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenie oraz możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od osiąganych wyników,
  • umowę o pracę,
  • samochód i telefon służbowy do dyspozycji,
  • przeszkolenie w zakresie oferowanych produktów,
  • pracę mobilna w terenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne