Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego

Firma Handlowa ROLNIK Spółka Jawna

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych u obsługiwanych klientów detalicznych na terenie Kielc i okolic,

  • Rozwijanie istniejących i budowanie nowych kontaktów handlowych,

  • Nadzorowanie ekspozycji towarów,

  • Zarządzanie promocjami u klientów,

  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji,

  • Dbanie o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży w kanale tradycyjnym w branży spożywczej FMCG - warunek konieczny,

  • Bardzo dobra znajomość lokalnego, tradycyjnego rynku sprzedaży,

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i komunikacyjne,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Nastawienie na realizację celów,

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Sprzedaż cenionych i lubianych produktów firmy ROLNIK

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe

  • Dobrą atmosferę pracy,

  • Narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Firma ROLNIK, polski producent przetworów owocowo-warzywnych o ugruntowanej pozycji na rynku.

Przewiń do profilu firmy