Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego

Fabryka Cukiernicza Kopernik S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie Firmy

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych

  • Budowa długotrwałej relacji z klientami

  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów Firmy

  • Wdrażanie promocji i akcji marketingowych

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie we współpracy z klientami detalicznymi w branży FMCG

  • Wykształcenie min. średnie

  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych

  • Skuteczna komunikacja, umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży

  • Orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Odpowiedzialność i rzetelność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Narzędzia pracy (samochód i telefon)

  • Motywujący system premiowy: wynagrodzenie podstawowe oraz premia miesięczna uzależniona od realizacji celów

Praca u nas to nieustające wyzwania i szansa na dynamiczny rozwój własnych kompetencji.

Dołącz do naszego kreatywnego zespołu.