Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego

Hortex Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych dla kategorii soków, nektarów, napojów, wody mineralnej
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Raportowanie cen, promocji i asortymentu
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • Dbanie o wysoką jakość standardów ekspozycyjnych
  • Budowanie długofalowej współpracy poprzez wdrażanie promocji i akcji marketingowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe minimum 1 rok na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok praktyki)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z dużymi tradycjami, która dynamicznie się rozwija
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, i-pad, telefon)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Nieustanny rozwój
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie pasjonatów!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. O zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci świadczy nie tylko nasza pozycja lidera w Polsce w kategorii mrożonych warzyw i owoców, a także bardzo silna pozycja w kategorii soków, nektarów i napojów niegazowanych. Zostaliśmy ponadto uhonorowani licznymi nagrodami, np.: Marka Godna Zaufania, Produkt Roku, Perła Polskiej Gospodarki oraz Superbrands. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Teren pracy

Województwo Świętokrzyskie, Kielce i powiat Kielecki, Buski, Pińczowski, Jędrzejowski, Konecki i części woj. Małopolskiego, powiat Dąbrowski

Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego, małopolskie