Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego

YORK PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy polską firmą produkcyjną z główną siedzibą oraz parkiem maszynowym w Bolechowie pod Poznaniem. Od 28 lat zajmujemy się produkcją artykułów przeznaczonych do sprzątania. Nowoczesne z technologie, zautomatyzowana produkcja i własne know-how stawiają nas na pozycji lidera w Europie w branży produktów do utrzymywania czystości.
Przedstawiciel Handlowy
ds. Rynku Tradycyjnego
Region: Mazowieckie
Numer ref.: Numer referencyjny: MAZOWIECKIE

Opis stanowiska:

  • obsługa punktów sprzedażowych regionu MAZOWIECKIEGO,
  • realizacja planu sprzedaży na powierzonym terenie,
  • utrzymywanie trwałych relacji z Klientami,
  • monitorowanie rynku,
  • raportowanie działań w kanałach sprzedaży tradycyjnej.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz własna inicjatywa,
  • skrupulatność i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego.

Oferujemy:

ATRAKCYJNE
WYNAGRODZENIE
MULTISPORT
PAKIETY MEDYCZNE
NIEZBĘDNE
NARZĘDZIA PRACY
DOFINANSOWANIE
UBEZPIECZENIA
NA ŻYCIE

SPOTKANIA
JUBILEUSZOWE
SPOTKANIA
INTEGRACYJNE
SZKOLENIA
ZNIŻKI W WSB
PRZYJAZNY
ZESPÓŁ

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie danych osobowych tj. Dz.U.2018.1000), prowadzonych przez YORK z siedzibą w  Bolechowie."

Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrywania wyłącznie aplikacji spełniających podane wymagania oraz odpowiedzi na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy