Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego

Grupa TopexO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja indywidualnego planu sprzedaży

  • realizacja zamówień klientów

  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • realizacja działań marketingowych i promocyjnych na swoim terenie

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych

  • umiejętności handlowe

  • nastawienie na realizację celów

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów

  • prawo jazdy (kat. B)

  • systematyczność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną

  • różnorodny pakiet socjalny (m.in. karty przedpłacone, platforma kafeteryjna)

  • zniżki na nasze produkty

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

Grupa Topex

Jesteśmy polską firmą oferującą szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi. Od początku istnienia wypracowaliśmy pozycję lidera polskiego rynku narzędziowego i zostaliśmy jednym z najpoważniejszych graczy w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej.

W swojej Grupie posiadamy 4 spółki zagraniczne: w Rosji, Ukrainie, Rumunii i Chinach, spółkę świadczącą usługi serwisowe – GTX Service i od 2019 roku - Fabrykę „Wiertła Baildon” S.A. w Katowicach. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Nasz sukces zawdzięczamy otwartości, poszukiwaniu nowych i prostszych rozwiązań, zwinności i różnorodności, które stały się fundamentem naszych osiągnięć. Stawiamy na rozwój kompetencji i zaangażowanie zespołu oraz zapewniamy naszym pracownikom możliwości działania na różnych płaszczyznach, a także swobodę odkrywania ich pasji. Wspieramy kulturę opartą na relacjach, dobrej współpracy, przez co tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Wciąż poszukujemy ludzi, których zaangażowanie, inicjatywa i chęć rozwoju pozwoli nam razem rozwijać naszą organizację. Zapraszamy, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy