Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. rynku tradycyjnego (Vanseller)

MS SERVICES SP. Z O.O.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów marek: Energizer, Wilkinson oraz Biosphere

  • realizacja powierzonych zadań jakościowych i ilościowych zgodnie z wyznaczonymi standardami

  • cykliczna obsługa przydzielonych Klientów na powierzonym terenie oraz pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży

  • budowa długofalowych relacji z Klientami oraz wspieranie ich w procesie generowania zamówień

  • egzekwowanie ustaleń centralnych w obsługiwanych sklepach

  • implementacja powierzonych materiałów POS w celu poprawy widoczności oraz zwiększenia rotacji produktów - stosowanie zasad merchandisingu

  • bieżący monitoring oraz kontrola działań otoczenia konkurencyjnego

  • raportowanie efektów pracy

Nasze wymagania

  • posiadasz min. roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w kanale tradycyjnym (najlepiej w branży FMCG)

  • z łatwością budujesz relacje z Klientami i szybko się uczysz

  • jesteś zorientowany/a na realizację celów i zadań - wartościowych i jakościowych

  • umiesz bardzo dobrze organizować swoją pracę

  • charakteryzujesz się samodzielnością, przejmujesz inicjatywę, jesteś zaangażowany

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • elastyczny model zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność

  • pracę dla znanych marek Energizer, Wilkinson, Biosphere

  • premię lub prowizję uzależnioną od wyników

  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

Etapy rekrutacji
1

Videorozmowa z rekruterem

2

Videorozmowa lub spotkanie z przyszłym Przełożonym

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).

Przewiń do profilu firmy

Dla kogo rekrutujemy?

Rekrutujemy dla naszego Klienta Selvista - dystrybutora marek Energizer, Wilkinson oraz Biosphere.