Przedstawiciel Handlowy ds. rynku tradycyjnego w branży zoologicznej

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami

  • Wdrażanie standardów sprzedażowych, w tym merchandisingu

  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży

  • Aktywna praca nad poszerzaniem bazy współpracujących klientów

  • Efektywne wprowadzanie na rynek nowych produktów i rozwój dystrybucji

  • Raportowanie wyników swojej działalności

  • Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego - rynek tradycyjny lub FMCG

  • Sukcesy w sprzedaży

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników

  • Gotowość do częstych podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)

  • Umiejętności dobrej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży zoologicznej

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą pracę z produktami wysokiej jakości

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kompleksowe wdrożenie, uczestnictwo w szkoleniach i awanse wewnętrzne

  • Narzędzia pracy: smartfon, tablet, samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

Jesteśmy polską firmą, która od 37 lat produkuje wszystko co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium oraz oczka wodnego. Należymy do ścisłego grona liderów w branży akwarystycznej i cieszymy się nieustającym zaufaniem Klientów. W naszym portfolio znajduje się marka Comfy z ofertą artykułów dla małych zwierząt domowych oraz marka akwarystyczna Diversa. Posiadamy własną sieć sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy AquaelZoo. Zatrudniamy ponad 600 osób w całym kraju.

Rejon działania: zachodniopomorski, lubuskie północ

Preferowane miejsce zamieszkania: Szczecin, Stargard Szczeciński

Przewiń do profilu firmy