Przedstawiciel Handlowy ds. Samochodów Używanych

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.04.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 26.05.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do nas jako Przedstawiciel Handlowy

    ds. Samochodów Używanych

    jest najbardziej innowacyjną i najszybciej rozwijającą się platformą internetową do efektywnego kupowania i sprzedawania sprawdzonych samochodów używanych. W 2017 roku sprzedaliśmy ponad 420 000 samochodów na naszej platformie.

    Działalność
    w ponad 30 krajach
    Miesięcznie wielomilionowe obroty na platformie
    Ponad 35 000 aktywnych dealerów
    Adaptacyjna
    i innowacyjna kultura firmy
    Miejsce pracy: Lublin

    Twoje zadania

    • Zdobywanie potencjalnych kupców w sektorze motoryzacyjnym w ramach obszaru sprzedażowego
    • Przedstawianie firmy i jej dedykowanej platformy handlowej
    • Rozwijanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami
    • Przedstawianie najbardziej odpowiednich opcji kupcom, analiza ich oczekiwań i dostosowywanie oferty do ich strategii zakupowej

    Od Ciebie oczekujemy

    • Doświadczenia w sprzedaży telefonicznej i pozyskiwania partnerów biznesowych (B2B)
    • Zainteresowania branżą motoryzacyjną
    • Profesjonalnego podejścia do partnerów, dobrej organizacja pracy, chęci realizacji celów
    • Wysokorozwiniętych zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych
    • Wysokiej odpowiedzialności, ponadprzeciętnego zaangażowania oraz samodzielności w działaniu

    Oferujemy

    • Pracę w dynamicznie, rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
    • Umowę o pracę lub kontrakt B2B ze stałym wynagrodzeniem i nieograniczonym systemem prowizyjnym
    • Atrakcyjny produkt, połączony z usługami wartości dodanej pożądanymi przez naszych partnerów
    • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z płaską ścieżką decyzyjną
    • Benefity pozapłacowe (drużyna piłki nożnej, karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
    Możliwość rozwoju
    Imprezy integracyjne
    Międzynarodowe środowisko
    Pakiet świadczeń
    Płaska struktura
    Jeszcze więcej korzyści

    Jesteś zainteresowany?

    Benefity:
    • Możliwość rozwoju
    • Imprezy integracyjne
    • Międzynarodowe środowisko
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych
    • Płaska struktura
    • Jeszcze więcej korzyści
    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.