Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci

  • Dębica, Mielec, Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wzbogacamy życie i dostarczamy przyjemności

    AMBRA S.A. jest wiodącym producentem, importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej. W ofercie posiadamy m.in.  wina musujące i klasyczne, wermuty, brandy, napoje musujące dla dzieci oraz inne wyroby alkoholowe. Kluczowe marki należące do Spółki  to Dorato, Cin & Cin, Fresco, El Sol, Pliska, Cydr Lubelski oraz Piccolo. W naszej ofercie znajdują się także wysokogatunkowe wina pochodzące ze znanych regionów winiarskich Francji, Włoch, Hiszpanii, Bułgarii, Chile i Australii. Od lat towarzyszymy naszym klientom przy wielu okazjach, które warto uczcić dobrym winem.

    Więcej informacji o firmie i produktach znajduje się na stronie www.ambra.com.pl

    Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, odnosisz sukcesy w realizacji planów sprzedaży oraz posiadasz wiedzę na temat rynku nowoczesnego w swoim regionie, to ta oferta pracy jest skierowana właśnie do Ciebie!

    Obecnie poszukujemy osoby na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. SIECI

    Miejsce pracy: woj. podkarpackie (Rzeszów, Dębica, Mielec)

    PODSTAWOWE ZADANIA

    • bieżąca realizacja planów sprzedaży
    • zapewnienie wymaganej dystrybucji oraz standardów merchandisingowych określonych produktów
    • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami sieciowymi
    • wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
    • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
    • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

    OCZEKUJEMY

    • 2 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela w branży FMCG
    • doświadczenie we współpracy z dużymi sieciami handlowymi
    • umiejętności interpersonalne
    • wysoka kultura osobista
    • zaangażowanie i nastawienie na rezultat
    • wysoki stopień odpowiedzialności
    • prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych efektów
    • pracę na silnych markach i dobrych produktach
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
    • atrakcyjne promocje i rabaty pracownicze na produkty firmy

    Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy, spełniające powyższe wymagania prosimy o załączenie CV oraz wypełnienie formularza aplikacyjnego za pomocą przycisku.

    DOŁĄCZ DO NAS!
    www.ambra.com.pl
    Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) kandydatów do pracy ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest  AMBRA S.A. ul. Puławska 336, 02-819 Warszawa, tel. 22 566 33 00, [email protected]

    Przestrzeganie zasad ochrony danych w AMBRA S.A. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych (IOD). Inspektor Ochrony Danych to osoba, z którą może się Pani/ Pan kontaktować mając pytania lub wątpliwości w zakresie przetwarzania Pana/Pani danych przez spółką Ambra S.A. Może to Pani/Pan uczynić na trzy sposoby:

    1)    mailowo:  [email protected]
    2)    telefonicznie: (22) 566 33 00
    3)    korespondencyjnie: Ambra S.A., ul. Puławska 336 02-819 Warszawa

    Dane osobowe kandydata będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia postępowania rekrutacyjnego do czasu zakończenia rekrutacji.

    Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie:
    - art. 6 ust. 1 lit. b Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy)
    - art. 6 ust. 1 lit. c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (wypełnienie obowiązku prawnego w związku z art. 22¹ ust. 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy)

    Dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom danych tj. firmom oferującym usługi selekcyjne.

    Dane osobowe nie będą udostępniane do państw trzecich.

    W związku z przetwarzaniem danych osobowych kandydatom do pracy przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz przenoszenia.

    W przypadku uznania, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych ma Pani/Pan prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).

    Podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w postępowaniu rekrutacyjnym, a brak podania danych może skutkować nie wzięciem pod uwagę aplikacji rekrutacyjnej.

    Po zapoznaniu się z treścią powyższej klauzuli informacyjnej prosimy dodatkowo o umieszczenie w CV poniższych oświadczeń:

    „Oświadczam, że zapoznałem/-łam się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej Administratora Danych Osobowych umieszczonej w treści ogłoszenia o pracę.”

    „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO) przez spółkę AMBRA S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 336 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000041726, z kapitałem zakładowym w wysokości 25.206.644,00 PLN (w całości wpłaconym) (dalej jako „Spółka”) w celu prowadzenia przez Spółkę procesu rekrutacji”

    Informujemy, że CV niezawierające dwóch powyższych Oświadczeń nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym i zostaną usunięte.