Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy ds. sieci/ detalu

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 8000–10000 zł brutto / mies.
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: województwo podlaskie, warmińsko- mazurskie, mazowieckie
    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

    Dla naszego Klienta, lidera rynkowego w obszarze produkcji dywanów, poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. sieci lub detalu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację sprzedaży i współpracę z kluczowymi partnerami firmy.

    Dla wybranych kandydatów oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
    • Umowę o pracę,
    • Samochód służbowy ( Nowy Opel Astra Combi), laptop służbowy, kartę flotową, zwrot za wydatki służbowe związane z delegacjami,
    • Telefon, laptop służbowy,
    • Atrakcyjny system premiowy,
    • Zadaniowy czas pracy,
    • Wewnętrzne szkolenie wprowadzające.

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów detalicznych lub/i sieciowych,
    • Swobody w kontaktach interpersonalnych i umiejętności negocjacyjnych
    • Doskonała organizacja własnej pracy,
    • Silna orientacja na wynik oraz rozwój w branży oraz osobisty,
    • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja celów sprzedażowych,
    • dbałość o właściwą ekspozycję towarów i materiałów wspomagających sprzedaż,
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami,
    • Spotkania osobiste w siedzibie klientów,
    • przygotowywanie ofert – prezentacji handlowych,
    • komunikacja z KAM/ dyrektorem handlowym, praca z CRM.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.