Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci

Oshee Polska Sp. z o.o. O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Stały nadzór nad prawidłowością sprzedaży i ekspozycji produktów OSHEE, SONKO, KINGA PIENIŃSKA w podległych halach sieci handlowych

  • Przestrzeganie zaleceń w zakresie egzekucji ekspozycji produktów Grupy OSHEE

  • Współpraca z agencją merchandisingową

  • Egzekucja centralnych i lokalnych akcji promocyjnych

  • Zwiększanie udziałów rynkowych we wszystkich kategoriach oferowanych przez Grupę OSHEE

  • Realizacja celów i planów sprzedażowych

  • Analiza rynku sieciowego na podległym terenie

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Rozwijanie dystrybucji w powierzonych halach sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie sprzedażowe w branży FMCG na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. sieci – dodatkowym atutem będzie branża napojów

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji z klientami

  • Zorientowanie na realizację założonych celów i zadań

  • Umiejętność kreowania niestandardowych rozwiązań

  • Samodzielność i efektywna organizacja pracy własnej

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków

  • Dyspozycyjność oraz czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Możliwość pracy, rozwoju i awansu w prężnie rozwijającej się firmie

  • Satysfakcję ze sprzedaży znakomitej, rozpoznawalnej marki produktów

  • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Narzędzia - samochód, telefon

  • Dostęp do pakietu benefitów (opieka medyczna/pakiet sportowo – rekreacyjny)

Oshee Polska Sp. z o.o.

OSHEE WORLD to jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w branży Food & Beverage w Polsce, lider rynkowy w kilku kategoriach zorientowany na dalsze rozszerzanie swojego portfela komplementarnych marek (OSHEE, KINGA PIENIŃSKA, SONKO) tworzących silne filary wzrostu firmy w najbliższych latach.

Przewiń do profilu firmy