Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci FMCG MT/TT

OLIMP LABS SP. Z O.O.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązanie oraz utrzymywanie partnerskich relacji w sklepach sieci handlowych
  • Kontrola zapasów oraz kreowanie zamówień
  • Egzekwowanie ustaleń centralnych w podległych placówkach handlowych
  • Stałe podnoszenie wyników sprzedaży oraz poziomu ekspozycji produktów
  • Przygotowywanie planów sprzedaży, inicjowanie i realizowanie lokalnych akcji sprzedażowych
  • Rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami
  • Implementacja działań marketingowych w punktach sprzedaży

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z sieciami nowoczesnymi (rynek FMCG)
  • Bardzo dobra znajomość lokalnych sieci handlowych (rynek tradycyjny)
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość pakietu Office
  • Komunikatywność i pozytywne, otwarte nastawienia na ludzi
  • Silna orientacja na wynik
  • Samodzielność i umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej
  • Systematyczność i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku suplementów diety i odżywek kategorii sport

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
  • Możliwość samodzielnego realizowania zadań
  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
  • Prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multi Sport
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość szybkiego awansu na Kierownika Regionu Sprzedaży

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Zapraszamy do współpracy osoby, które planują związać swój rozwój zawodowy i realizować swoje pasje w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

OLIMP LABS SP. Z O.O.

Olimp Labs to firma farmaceutyczna, która powstała w 1990 roku. Jej misją jest zapewnienie klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Najwyższą jakość produktów gwarantują jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkcyjnych oraz Ośrodek Badawczo-Rozwojowy wyposażony w unikalne narzędzie – Sztuczny Przewód Pokarmowy. Nakłady poniesione na innowacje sięgają ponad 500 mln złotych. Firma produkuje żywność przyszłości, leki, wyroby medyczne, żywność specjalnego medycznego przeznaczenia, suplementy diety oraz najwyższej jakości suplementy dla sportowców. Dzięki innowacyjnym technologiom i wiedzy możemy realizować przełomowe badania, które pozwalają zapobiegać chorobom. Firma eksportuje swoje wyroby do ponad 100 krajów na całym świecie.

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci FMCG MT/TT, lubelskie