Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci FMCG

OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Poprawa komfortu życia, zdrowia i witalności swoich Klientów – to cel jaki od blisko 30-stu lat przyświeca firmie Olimp – światowego lidera na rynku suplementów diety, odżywek, produktów leczniczych i wyrobów medycznych. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym spełniającym najwyższe, farmaceutyczne standardy. Nasze produkty trafiają do ponad 80 krajów na całym świecie. Dbamy o jakość i ciągły rozwój, dlatego w naszej firmie pracują wyłącznie ludzie z ogromną wiedzą, wizją i pasją. Jeśli zatem jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe dołącz do nas.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Numer ref.: Teren pracy: woj. zachodniopomorskie

Kluczowe obowiązki:

  • Nawiązanie oraz utrzymywanie partnerskich relacji w sklepach sieci handlowych
  • Kontrola zapasów oraz kreowanie zamówień
  • Egzekwowanie ustaleń centralnych w podległych placówkach handlowych
  • Stałe podnoszenie wyników sprzedaży oraz poziomu ekspozycji produktów
  • Przygotowywanie planów sprzedaży, inicjowanie i realizowanie lokalnych akcji sprzedażowych
  • Rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami
  • Implementacja działań marketingowych w punktach sprzedaży

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z sieciami nowoczesnymi (rynek FMCG)
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość pakietu Office
  • Komunikatywność i pozytywne, otwarte nastawienia na ludzi
  • Silna orientacja na wynik
  • Samodzielność i umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej
  • Systematyczność i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku suplementów diety i odżywek kategorii sport

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
  • Możliwość samodzielnego realizowania zadań
  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karty Multi Sport
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość awansu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

OLIMP  LABORATORIES   Sp. z o.o
Nagawczyna 109 C, 39 -200 Dębica

Więcej o nas: www.olimp-labs.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy