Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci Handlowych

AROMA HOUSE sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Aroma House od kilkunastu lat zaopatruje polskie sieci Super i Hiper marketów spożywczych jak i marketów dekoracyjno-budowlanych w produkty z branży zapachowej - takich jak, woreczki zapachowe, dyfuzory zapachowe, olejki zapachowe, odświeżacze samochodowe, itp...

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy osób posiadających doświadczenie w handlu o podobnym profilu.

Miejsce zamieszkania - województwa - dolnośląskie, śląskie, opolskie

Teren działania - województwa - dolnośląskie, śląskie, opolskie, wielkopolskie, lubuskie

Opis stanowiska pracy:

Pozyskiwanie nowych kontrahentów na powierzonym terenie, oferowanie produktów Firmy, tworzenie zamówień, dbanie o ekspozycję i dobre relacje z klientami, itp.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • doświadczenie na stanowisku pracy Przedstawiciela Handlowego
  • samodzielność w organizacji pracy
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub samozatrudnienie
  • Wynagrodzenie na poziomie minimum 5 tys. po okresie próbnym
  • Samochód służbowy
  • Telefon, Laptop, itp...

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy