Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci (k/m)

CEDC InternationalO firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja krótko i długoterminowych planów sprzedażowych u Klientów w handlu nowoczesnym,

  • Rozwój dystrybucji oraz zwiększenie udziału w rynku poprzez sprzedaż produktów grupy CEDC w sieciach handlowych na wyznaczonym terenie,

  • Przekazywanie informacji Klientom o aktualnych promocjach oraz innych działaniach,

  • Kontrola i bieżące monitorowanie położenia, widoczności oraz prezentacji produktów na półkach,

  • Rozwijanie i utrzymywanie silnych więzi oraz kanałów komunikacji pomiędzy Firmą, a Klientem; w tym utrzymywanie regularnych wizyt u Klientów,

  • Układanie i ustalanie uzgodnionych promocji oraz kontrola pracy merchandisingu oraz pracy przy promocjach,

  • Monitorowanie implementacji działań promocyjnych, asortymentowych i cenowych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w Dziale Sprzedaży,

  • Posiadasz wiedzę z zakresu standardów merchandisingu,

  • Znasz nowoczesny kanał sprzedaży,

  • Umiesz kreatywnie rozwiązywać problemy,

  • Bardzo dobrze organizujesz sobie pracę,

  • Umiesz prowadzić negocjacje z klientem i długofalowo zarządzać relacjami,

  • Jesteś wytrwały w dążeniu do złożonych celów i realizacji zadań,

  • Jesteś gotowy do relokacji,

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • praca u lidera na rynku

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • szeroki zakres szkoleń

  • narzędzia pracy (samochód i telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne