Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci - Key Account Manager

SPRINGOS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Niepołomice, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Springos działa od ponad dwudziestu lat jako producent i międzynarodowy dystrybutor na rynku artykułów sportowych, rekreacyjnych oraz asortymentu z kategorii dom i ogród.

Dołącz do naszego zespołu łączącego specjalistyczną wiedzę z kreatywnością oraz ciągłe doskonalenie
z pasją!

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • Realizacja planów oraz strategii sprzedażowych
  • Inicjowanie oraz planowanie działań mających na celu aktywizację sprzedaży
  • Utrzymywanie profesjonalnych i efektywnych biznesowo relacji z klientami
  • Raportowanie bieżącej aktywności handlowej
  • Ścisła współpraca z zarządem
  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji
  • Negocjowanie warunków handlowych z klientami
  • Wprowadzenie produktów do sieci handlowych

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Biegła znajomość pakietu MS Officce
  • Mile widziane doświadczenie w branży artykułów sportowych, turystycznych oraz ogrodowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość skorzystania z Karty Multisport
Jeśli spodobała Ci się nasza oferta i chcesz do nas dołączyć prosimy o przesyłanie CV.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy