Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Przedstawiciel Handlowy ds. sieci

WosebaO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientami w kanale sieciowym – nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji

  • zapewnienie odpowiedniego merchandisingu produktów zgodnie ze standardami firmy

  • kontrola działań promocyjnych

  • planowanie i organizowanie promocyjnych akcji lokalnych

  • realizowanie wyznaczonego planu sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

  • znajomości lokalnego rynku i standardów sprzedaży

  • znajomości zasad merchandisingu

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowania pozytywnych relacji z klientami

  • umiejętności pracy w zespole

  • odpowiedzialności i zaangażowania w realizacji zadań

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • samochód służbowy

  • telefon służbowy

  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Woseba

Palarnia kawy WOSEBA, jeden z największych producentów kawy na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy