Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci Nowoczesnych

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polsoja to polska firma rodzinna, oferująca niezmiennie od 25 lat wysokiej jakości żywność wegańską wegetariańską. Jesteśmy liderem rynkowym w tej kategorii, a nasze produkty są dostępne w sieciach międzynarodowych i lokalnych oraz sklepach ze zdrową żywnością. Obecnie poszukujemy osoby
    na stanowisko:

    Miejsce pracy: mazowieckie, łódzkie i wielkopolskie

    Zadania:

    • profesjonalna obsługa Klientów na podległym obszarze oraz nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi Kontrahentami
    • realizowanie ustaleń centralnych dotyczących obecności naszych produktów w sklepach sieci handlowych
    • realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych
    • dbałość o właściwą ekspozycję towarów i materiałów wspomagających sprzedaż, zgodnie z wytycznymi firmy
    • inicjatywa w zakresie lokalnej działalności promocyjnej podnoszącej efektywność sprzedaży
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów, utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami
    • rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji

    Wymagania:

    • doświadczenie w handlu z klientami sieciowym poparte sukcesami sprzedażowymi (preferowana branża spożywcza)
    • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność budowania trwałych i partnerski relacji
    • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • silne orientowanie na osiąganie wyników oraz konsekwencja w ich osiąganiu
    • samodzielności i umiejętności efektywnego organizowania pracy własnej
    • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
    • systematyczności i wytrwałości w dążeniu do osiągniecia celu
    • czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • gotowość do częstych podróży służbowych na podległym terenie

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon
    • możliwość pracy ze znanymi i cenionymi przez konsumentów markami
    • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
    • pakiet socjalny m.in.: opieka medyczna w Medicover, karta fitness, korzystny pakiet ubezpieczeń na życie
    • wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia
    • przyjazną atmosferę w pracy!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o zamieszczenie w aplikacji jednej z poniższych zgód:

    Zgoda Wariant 1

    Jeżeli życzeniem Pani/Pana jest wzięcie udziału jedynie w tym procesie rekrutacji, w związku z którym jest wysyłana aplikacja, prosimy o zamieszczenie w niej i podpisanie poniższej klauzuli:
    „Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej zawartej w treści ogłoszenia o pracę. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsoja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zawartych w  CV oraz w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.”

    Zgoda Wariant 2

    Jeżeli życzeniem Pani/Pana jest wzięcie udziału zarówno w tym procesie rekrutacji, w związku z którym jest wysyłana aplikacja, jak również w procesach, które mogą odbyć się w przyszłości, prosimy o zamieszczenie w niej i podpisanie poniższej klauzuli:
    „Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej zawartej w treści ogłoszenia o pracę. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsoja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zawartych w  CV oraz w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji przez okres 3 lat od daty złożenia niniejszego oświadczenia.”
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Polsoja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Posag 7 Panien 1A, 02-495 Warszawa KRS 0000488444 (dalej zwaną „Spółką”).
    2. W razie potrzeby w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub telefonicznie: +48 22 736-39-16.
    3. W przypadku przekazania nam swojej aplikacji informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, którego zgłoszenie dotyczy albo także kolejnych procesów rekrutacji, które mogą mieć miejsce w przyszłości, jeżeli wyrazi Pani/Pan taką wolę.
    4. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych będzie artykuł 6 akapit 1 litera a) RODO, czyli zgoda wyrażona przez kandydata. Wyrażenie takiej zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu lub procesów rekrutacji z Pani/Pana udziałem. W związku z tym, bardzo prosimy o dołączenie do swojej aplikacji jednego z wariantów zgody, zamieszczonego na końcu niniejszej informacji.
    5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być:
      a) dostawcy systemów informatycznych oraz usług IT;

      b) operatorzy pocztowi i kurierzy;
      1. Spółka nie będzie przekazywała Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich w rozumieniu RODO.
      2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trzech lat.
      3. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.
      4. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych na zasadach określonych w obowiązujących przepisach, w szczególności w RODO.
      5. Ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do otrzymania danych
        i przesłania ich innemu administratorowi lub do żądania w razie możliwości technicznych przesłania tych danych bezpośrednio innemu administratorowi.