Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci Nowoczesnych

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2015-02-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HOOP Polska Sp. z o.o.  poszukuje obecnie do Działu Sprzedaży osoby na stanowisko:

    08/RKK/15

    KLUCZOWE ZADANIA:

    • realizacja planów sprzedaży i wpływ na wzrost udziałów rynkowych produktów Hoop Polska
    • koordynacja działań współpracujących z Hoop Polska agencji merchandisingowych i weryfikacja pracy serwisantów
    • egzekucja ustaleń centralnych i obowiązujących listingów u obsługiwanych klientów
    • ustalanie i wdrażanie działań lokalnych u podległych klientów
    • aktywne monitorowanie rynku i działań konkurencji
    • bezpośrednia współpraca i budowanie relacji z klientami

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najchętniej w branży FMCG
    • znajomość rynku i klientów sieci nowoczesnych
    • predyspozycje sprzedażowe i negocjacyjne
    • zaangażowanie i zorientowanie na cel
    • umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji interpersonalnych
    • terminowość i rzetelność w realizacji zadań,
    • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
    • umiejętność pracy w zespole

    OFERUJEMY:

    • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę i realny wpływ na wdrażane rozwiązania

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Aplikacji poprzez wypełnienie formularza klikając przycisk Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez HOOP Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.