Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci

Grupa Śnieżka

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z siecią Partnerów Biznesowych DIY na terenie województw: warmińsko-mazurskie, podlaskie i pn. mazowieckie

  • Rozwój klienta i realizacja strategii firmy

  • Realizowanie założonego planu sprzedaży

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Planowanie, analizowanie sprzedaży

  • Analizowanie trendów i informacji rynkowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i oferowanych wyrobów

  • Bieżące raportowanie sowich działań i efektów pracy

Nasze wymagania

  • Znasz od praktycznej strony pracę w obszarze sprzedaży

  • Wiesz, co to cykl zakupowy klienta i potrafisz z nim pracować

  • Analizujesz rynek i zauważasz to, co umyka innym

  • Potrafisz negocjować i jednocześnie budować trwałe relacje z klientem

  • Otwarcie mówisz o swoich pomysłach i dobrze czujesz się w kulturze feedbacku

  • Zmiana Cię nie paraliżuje, lecz daje przestrzeń do nowych rozwiązań

  • Ciągle podnosisz sobie poprzeczkę, by sięgać wyżej i wyżej

  • Jesteś gotowy/a do pracy mobilnej

To oferujemy

  • Umowę o współpracy marketingowej w miejscu pełnym pasji do barw

  • Wiedzę i doświadczenie – dostęp do warsztatów, szkoleń i narzędzi pomagających rozwijać Twoje kompetencje zawodowe

  • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i osiągnięć

  • Zielone światło na realizację własnych, kreatywnych pomysłów

  • Wpływ na podejmowane decyzje biznesowe – u nas każdy głos ma znaczenie!

  • Przyjazne miejsce pracy, gdzie cenimy otwartą komunikację, a sztucznym barierom mówimy NIE

  • Elastyczny pakiet benefitów – możesz dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki internetowej platformie masz dostęp do m.in. kart MultiSport, ofert kulturalnych, sklepów, wyjazdów indywidualnych. Jeśli masz fokus na zdrowie – mamy dla Ciebie również prywatną opiekę medyczną

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, tj. samochód służbowy, laptop, tablet czy telefon

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od ponad 35 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

Jak wygląda u nas praca na co dzień? Jest zespołowo, gwarno, dynamicznie. Nie lubimy barier i stawiamy na otwartą komunikację. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Zaaplikuj i daj się poznać!