Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci Trójmiasto

Dr. Oetker

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • osiąganie celów dystrybucji i sprzedaży na powierzonym obszarze

  • podejmowanie inicjatyw zwiększających efektywność działań sprzedażowych

  • utrzymanie dobrych kontaktów z klientami

  • wdrażanie standardów merchandisingowych

  • kształtowanie wizerunku firmy oraz promowanie jej produktów

  • współpraca w regionie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży FMCG (mile widziane w branży spożywczej)

  • szeroka wiedza z zakresu sprzedaży (techniki sprzedaży, techniki negocjacyjne, zasady merchandisingowe)

  • zaangażowanie i dyspozycyjność

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, komunikatywność

  • samodzielność

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie (stałe + premia miesięczna + premia kwartalna)

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (samochód służbowy, smartfon)

  • pakiet medyczny oraz socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne