Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy ds. soczewek okularowych

"AMERICAN LENS BOD POLAND" sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

American Lens BOD Poland - jeden z liderów innowacji w branży optycznej na rynku polskim.

Dystrybutor wysokiej klasy soczewek okularowych działający na rynku polskim od 2017 roku, który przebojem wdarł się do czołówki firm optycznych w Polsce. Naszym celem jest pokazanie nowej drogi gwarantującej wysoką jakość produktu oraz niekonwencjonalne podejście biznesowe do naszych partnerów.

www.americanlens.pl

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów i usług American Lens klientom biznesowym (salony optyczne)
  • Pozyskiwanie do współpracy klientów z branży optycznej
  • Budowa własnego portfolio klientów, a następnie współpraca i dbanie o dobre relacje
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Tworzenie ofert dla klientów
  • Wyjazdy służbowe do klientów w powierzonym regionie

Profil kandydata

  • Doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów
  • Doświadczenie w branży optycznej
  • Zdolności sprzedażowe
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność badania rynku i budowania bazy klientów
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • Inicjatywa w działaniu i nastawienie na realizację celu

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze i motywujący miesięczny system prowizyjny
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy