Przedstawiciel Handlowy ds. soczewek okularowych

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2018-11-29
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2018-12-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRIME VISIO Polska Sp. z o.o.- dystrybutor najwyższej jakości soczewek okularowych.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy 3 osób, które będą odpowiedzialne za poszczególne regiony:

    Polska centralna i północno-wschodnia, Polska południowo-zachodnia oraz Polska północno-zachodnia.
    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    ds. soczewek okularowych

    Opis stanowiska:

    • rozwój nowych i utrzymywanie istniejących relacji handlowych
    • promowanie i sprzedaż produktów firmy
    • organizowanie i prowadzenie szkoleń
    • prowadzenie wizyt handlowych w Salonach Optycznych

    Wymagania

    • znajomość rynku optycznego
    • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • wysoka kultura osobista
    • samodzielność i inicjatywa
    • dokładność, umiejętność planowania i szybkiego uczenia
    • dyspozycyjność
    • umiejętność obsługi komputera
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w miłym i profesjonalnym zespole
    • system szkoleń
    • umowę o pracę, atrakcyjny system wynagrodzeń obejmujący stałą pensję oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży
    • zestaw narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku (samochód, komputer i telefon służbowy)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.