Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaż maszyn rolniczych

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.O firmie

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż nowych maszyn rolniczych John Deere, Kramer i inne

  • analizę potrzeb i doradzanie klientom w zakresie doboru maszyn

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • profesjonalne prezentowanie produktów i usług,

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych,

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami,

  • uczestnictwo w targach i wystawach branżowych,

  • raportowanie wyników pracy,

  • realizację planów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem,

  • gotowośc do wykonywania pracy na terenie 2-3 powiatów,

  • znajomośc branży rolniczej, maszyn rolniczych lub budowlanych lub rzeczywistego zainteresowania branżą

  • nastawienie na realizację celów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Jesteśmy największym w Polsce autoryzowanym dealerem marki JOHN DEERE. Posiadamy 7 nowoczesnych oddziałów w województwie kujawsko-pomorskim, pomorskim i mazowieckim.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu dbamy o zadowolenie klientów na naszym obszarze działania. Satysfakcja oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu i uczciwości są dla nas najważniejsze.

Przewiń do profilu firmy