Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży CCTV, systemów alarmowych i przeciwpożarowych

Enexon Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktów handlowych z integratorami, instalatorami i architektami,

  • utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami firmy,

  • sprzedaż systemów zabezpieczeń i automatyki budynkowej na powierzonym terenie,

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie – mile widziane wykształcenie wyższe (elektrotechnika, automatyka),

  • znajomość systemów zabezpieczeń (CCTV, SSWiN, SSP, KD),

  • dobre rozeznanie w zakresie działania jednego z w/w systemów,

  • doświadczenie w pracy na podobny stanowisku,

  • wysokich zdolności komunikacyjnych oraz łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy,

  • praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook).

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat),

  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • szkolenia techniczne i merytoryczne,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • platforma elearningowa do nauki języków

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią hurtowni elektrycznych w Polsce, dlatego do swojego zespołu poszukujemy osób dynamicznych, lubiących wyzwania oraz pracę z ludźmi.

W naszych punktach sprzedaży zaopatrujemy ponad 18 000 elektryków w całej Polsce. Obsługujemy segment przemysłowy i energetyczny. Dysponujemy potencjałem do obsługi największych inwestycji elektrycznych w każdej branży.

Korzystamy z wiedzy i doświadczenia światowego lidera w branży - Grupy Würth.

Przewiń do profilu firmy