Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Części i Usług

Grupa DBKO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • Aktywna sprzedaż części zamiennych i usług serwisowych
  • Sporządzanie ofert i propozycji handlowych
  • Aktywne poszukiwanie klientów i możliwości sprzedaży
  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów sprzedaży
  • Monitorowanie i analiza rynku części zamiennych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Znajomość branży motoryzacyjnej i doświadczenie w sprzedaży części zamiennych
  • Komunikatywność i umiejętności budowania trwałych relacji z klientami
  • Znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych
  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w sprzedaży usług serwisowych pojazdów ciężarowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki finansowe (podstawa i motywacyjny system prowizyjny)
  • Narzędzia niezbędne w pracy przedstawiciela handlowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Szkolenia autoryzowanych marek
  • Przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk Aplikuj i wypełnij krótki formularz.

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Części i Usług, Gdańsk