Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Części Zamiennych i usług serwisowych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Poznań (okolice)
    nr ref.: HCZUS/POZ/2018

    Obowiązki na stanowisku:

    • sprzedaż części zamiennych oraz usług serwisowych na terenie wielkopolski
    • opieka nad stałymi oraz nowo pozyskanymi Klientami
    • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży, Klientów oraz działań konkurencji
    • podejmowanie działań zmierzających do realizacji powierzonych celów sprzedażowych
    • współpraca z pozostałymi działami firmy

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • znajomość rynku części zamiennych oraz usług serwisowych dla pojazdów osobowych i ciężarowych
    • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych oraz umiejętności negocjacyjne
    • samodzielność i skuteczność w działaniu oraz zdolności organizacyjne
    • doświadczenie w Dziale Sprzedaży w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Serwisie samochodowym o ugruntowanej pozycji na rynku
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
    • atrakcyjny system wynagradzania oraz pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych
    • niezbędne narzędzia pracy
    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej