Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Detalicznej

AnimexO firmie

Rekrutacja zdalna

Animex

Wojska Polskiego 112A

Suwałki

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.

Obecnie poszukujemy kandydatów do działu Sprzedaży w kanale Tradycyjnym:

1. obsługiwany teren: Olsztyn i okolice
2. obsługiwany teren: Ełk + Suwałki

Główne zadania:

  • Wykonywanie celów sprzedażowych na powierzonym terenie,
  • Przeprowadzanie ustalonych promocji na produkty spółki,
  • Realizacja dodatkowych ekspozycji,
  • Wprowadzanie nowości do oferty zakupowej klientów,
  • Bieżąca współpraca z innymi działami spółki.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • Znajomość rynku i sklepów detalicznych,
  • Odpowiedzialność, rzetelność oraz uczciwość,
  • Systematyczność i nastawienie na realizację celów,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, karta Multisport, bony świąteczne, bilety do kina),
  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Pracę ze znanymi markami, wysoko cenionymi przez konsumentów.
Dołącz do nas!

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy