Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży do warsztatów i serwisów samochodowych

Würth Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Myszków
    Myszków, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – m.in. warsztaty samochodowe, salony i serwisy samochodowe
  • Promowanie produktów oferowanych przez Würth, w szczególności: chemii technicznej, narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, produktów BHP
  • Dynamiczny rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblach
  • Monitorowanie rynku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie - preferowane techniczne
  • Zapał do pracy i wytrwałość
  • Optymizm i wiara w siebie
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży (B2B) w branży technicznej
  • Doświadczenie we współpracy z warsztatami samochodowymi

To oferujemy

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Samochód służbowy (segment B/C)
  • Nowoczesny system komunikacji - tablet ipad usprawniający pracę handlowca
  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Würth Polska Sp. z o.o.

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 31 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 730 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 40 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Würth Polska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży do warsztatów i serwisów samochodowych, Myszków