Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy – ds. Sprzedaży fotowoltaiki, pieców i pomp ciepła

DACO Invest Damian Cioć

20 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż fotowoltaiki, pieców i pomp ciepła dla klientów biznesowych i indywidualnych

  • tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • podpisywanie oraz przygotowywanie umów

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • zapał do pracy i nastawienie na sukces

  • doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży

  • umiejętność skutecznych negocjacji

  • umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność, wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • umowę w oparciu B2B

  • atrakcyjne zarobki oparte o system prowizyjny (zarobek nawet 20 tysięcy i więcej)

  • profesjonalne szkolenia techniczne, produktowe oraz sprzedażowe

  • możliwość otrzymania samochodu

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • wsparcie techniczne i marketingowe doświadczonej kadry zarządzającej

  • nagrody za wysoką sprzedaż

O nas

DACOOZE to firma stworzona z pasji i chęci do kreowania i wdrażania świadomości ekologicznej. Naszym głównym celem jest popularyzowanie produktów bazujących na źródłach energii odnawialnej.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całej Polsce. Zajmujemy się m.in sprzedażą:

-fotowoltaiki

-pieców

-pomp ciepła

Możliwość pracy w DACOOZE daje ludziom szansę na rozwój i świetną przyszłość. Jesteśmy firmą, która cały czas się rozwija, nie stoimy w miejscu cały czas wprowadzamy nowe innowacyjne produkty.

Jako firma nie boimy się zmian związanych z nowelizacją ustawy o fotowoltaice, mamy swoje rozwiązania!

Zapraszamy do współpracy