Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Hurtowej

Składy VOX

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów hurtowych w podległym regionie,

  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy handlowej ze sklepami i hurtowniami z branży wyposażenia wnętrz oraz budowlanej,

  • sporządzanie ofert handlowych i negocjacje warunków handlowych,

  • realizacja planów sprzedaży,

  • praca zgodna z przyjętymi standardami firmy,

  • profesjonalne doradztwo dla klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B (min. 2 lata),

  • silna orientacja na wyniki i koncentracja na celach sprzedażowych,

  • duża samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych,

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,

  • znajomość MS Office,

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość branży wyposażenia wnętrz i/lub wykończeniowej (podłogi, drzwi, płytki ceramiczne, okna)

To oferujemy

  • współpraca w oparciu o umowę B2B

  • motywacyjny system wynagrodzeń - podstawa + premia uzależniona od osiąganych wyników sprzedażowych i jakości pracy,

  • narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet),

  • szkolenia sprzedażowe i produktowe,

  • możliwość rozwoju kompetencji miękkich w cyklu warsztatów,

  • samodzielność w działaniu

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Składy VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.

Trzon grupy stanowią trzy spółki, będące liderami w swoich branżach w Polsce – Profile VOX, Meble VOX oraz Składy VOX.

Grupa Kapitałowa VOX to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy tworzą zespół nie tylko w godzinach pracy. W naszych salonach, biurach i fabrykach równie ważne jak standardy, są relacje międzyludzkie i wyznawane wartości. Wspólnie budujemy organizację, w której pracownicy chcą się realizować przez lata.

Przewiń do profilu firmy