Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży hurtowej

TopFood Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i wsparcie sprzedaży, budowanie trwałych relacji handlowych,
  • współpraca z kluczowymi klientami detalicznych i hurtowych,
  • organizowanie i przeprowadzania akcji marketingowych i promocyjnych,
  • wizyty, spotkania, negocjacje z kluczowymi klientami,

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe lub chęć rozwoju we współpracy z kluczowymi klientami,
  • mile widziana znajomość branży, klientów i rynku artykułów FMCG,
  • umiejętność przeprowadzania prezentacji,
  • analiza danych i rekomendowanie rozwiązań,
  • mobilność – częste wyjazdy służbowe,
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, ubezpieczenie,
  • nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,

TopFood Sp. z o.o.

Firma handlowa TOP FOOD w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO ds. sprzedaży hurtowej

Teren działania: północno-wschodni obszar Polski

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży hurtowej, Olsztyn