Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Hurtowej

Składy VOXO firmie

  • Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • region odpowiedzialności - województwo dolnośląskie
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów hurtowych w podległym regionie,
  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy handlowej ze sklepami i hurtowniami z branży wyposażenia wnętrz oraz budowlanej,
  • sporządzanie ofert handlowych i negocjacje warunków handlowych,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • praca zgodna z przyjętymi standardami firmy,
  • profesjonalne doradztwo dla klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B (min. 2 lata),
  • silna orientacja na wyniki i koncentracja na celach sprzedażowych,
  • duża samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • znajomość MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość branży wyposażenia wnętrz i wykończeniową (podłogi, drzwi, płytki ceramiczne, okna)

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • motywacyjny system wynagrodzeń - podstawa + premia uzależniona od osiąganych wyników sprzedażowych i jakości pracy,
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet),
  • szkolenia sprzedażowe i produktowe,
  • możliwość rozwoju kompetencji miękkich w cyklu warsztatów,
  • samodzielność w działaniu.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m. in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.

W skład grupy wchodzą trzy spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Składy VOX to sieć dystrybucyjna złożona z ponad 60 salonów Drzwi i Podłogi VOX oraz ponad 100 sklepów Majster Plus na terenie całego kraju. Służymy fachowym doradztwem klientom detalicznym, hurtowym oraz architektom wnętrz. Kompleksowo zaopatrujemy i obsługujemy inwestycje.

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Hurtowej, Świdnica