Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Hurtowej

  • Tarnobrzeg, podkarpackie
  • Specjalista
  • 01.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stanowisko:
    Przedstawiciel Handlowy ds. Dprzedaży Hurtowej ROOKS
    Miejsce pracy: Tarnobrzeg
    Miejsce pracy: cała Polska, biuro ROOKS znajduje się w Domasławiu, ul. Wrocławska 1
    Wymiar pracy: umowa o pracę, 1 etat, poniedziałek-piątek
    Struktura służbowa: stanowisko podległe kierownikowi jednostki

    Zadania:

    1. Sprzedaż narzędzi i wyposażenia warsztatowego z grupy ROOKS GARAGE
    • Sprzedaż do sklepów i hurtowni narzędziowych/budowlanych/technicznych
    • Systematyczne budowanie bazy aktywnych i potencjalnych klientów hurtowych
    • Zbieranie i obsługa zamówień od klientów
    • Monitorowanie płatności
    1. Wsparcie sprzedaży u klientów hurtowych
    • Dystrybuowanie materiałów informacyjnych
    • Inicjowanie akcji i promocji sprzedażowych
    • Prezentowanie oferty i polityki handlowej klientom hurtowym
    • Prezentowanie nowości asortymentowych
    • Dbanie o wysoką jakość ekspozycji produktów ROOKS GARAGE u klientów hurtowych
    1. Realizacja planów sprzedażowych
    • Wykonywanie planów i zadań sprzedażowych na powierzonej grupie klientów
    • Utrzymywanie relacji handlowych z powierzoną grupą klientów
    • Regularne kontakty handlowe z powierzoną grupą klientów
    • Stałe zwiększanie ilości klientów hurtowych
    1. Udział w targach i eventach
    • Aktywny udział w wybranych imprezach zewnętrznych w Polsce, które organizują klienci hurtowi

    Wymagania:

    • Preferowane wykształcenie: średnie
    • Wysoka kultura osobista
    • Komunikatywność
    • Obsługa pakietu office
    • Ukierunkowanie na osiąganie wyznaczonych celów
    • Znajomość branży narzędziowej lub metalowej
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    pracę w notowanej na giełdzie spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
    stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
    profesjonalne narzędzia pracy
    możliwość zdobycia cennego doświadczenia

    pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
    pakiet socjalny
    zniżki pracownicze
    wsparcie na każdym
    etapie wdrożenia do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    W celu spełnienia obowiązku informacyjnego AUTO PARTNER S.A. informuje, iż:
    1.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych.
    2.Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych wskazanych w katalogu danych osobowych, które pracodawca, zgodnie z Kodeksem Pracy, może żądać od osoby ubiegającej się o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO oraz art. 9 ust.2 lit. h RODO. W pozostałych przypadkach podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą art. 6 ust. 1 lit. a RODO i art. 9 ust. 2 lit. a RODO.
    3.Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny dla realizacji ww. celów, jednak nie dłużej niż do momentu wycofania zgody przez osobę, której dane dotyczą.