Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Hurtowej

SUN WINNER GROUP Sylwester Piechowski

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dealerami ze środowiska branży: osłonowej, okiennej, zadaszeń tarasowych oraz dekoratorskiej,

  • Organizowanie i przeprowadzanie profesjonalnych prezentacji oraz szkoleń produktowych,

  • Uczestnictwo i reprezentowanie firmy na targach branżowych,

  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży,

  • Region pracy: 1/4 Polski (4 województwa).

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podanym lub podobnym stanowisku, w tej samej lub podobnej branży,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,

  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

Mile widziane

  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie,

  • Ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości,

  • Przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczeń w innowacyjnej firmie o wysokich standardach pracy,

  • Narzędzia pracy takie jak: laptop, smartfon, samochód służbowy (również do użytku prywatnego).

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

SUN WINNER producent rolet zewnętrznych Screen ZIP, aluminiowych Pergoli tarasowych oraz żaluzji wewnętrznych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudni 4 osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Hurtowej.

Przewiń do profilu firmy

Uwaga!

Poszukujemy osób wyłącznie z minimum 2 letnim doświadczeniem na podanym lub podobnym stanowisku z jednej wymienionych branż:

- osłonowej (rolet i żaluzji zewnętrznych i wewnętrznych),

- zadaszeń tarasowych (pergoli, ogrodów zimowych, markiz i pozostałych zadaszeń tarasowych),

- okiennej (okien, drzwi, bram).

CV Kandydatów bez doświadczenia, nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.