Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży i Serwisu

Nestlé Polska S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie (m.in. biura, jednostki budżetowe, hotele, restauracje, kawiarnie, itp.),

  • Utrzymywanie dobrej, długofalowej współpracy z klientami i tworzenie dobrego wizerunku firmy w ich oczach,

  • Zapewnienie prawidłowego działania urządzeń - ekspresów do serwowanie napojów gorących (konserwacja sprzętu, usuwanie awarii),

  • Składanie wizyt u klientów zgodnie z planem wizyt serwisowych oraz regularne dostosowywanie planu do potrzeb działalności.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, serwisowania sprzętu,

  • Ważne prawo jazdy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Samochód i telefon służbowy,

  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Fundusz Emerytalny, Fundusz Socjalny, Karta Multisport,

  • Rozwój kompetencji sprzedażowych poprzez program dedykowanych szkoleń wewnętrznych,

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie z branży FMCG o najwyższych standardach pracy,

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości.

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy