Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej

AB Bechcicki Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z inwestorami, biurami projektowymi jak i generalnymi wykonawcami

  • sprzedaż materiałów budowlanych na inwestycje budowlane

  • sporządzanie ofert techniczno - handlowych

  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją

  • ocenianie aktualnej kondycji finansowej klientów

  • doradzanie klientom w zakresie wyboru rozwiązań technicznych i technologii

  • realizacja planów sprzedaży

  • budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela obsługującego inwestycje budowlane lub doradcy technicznego

  • znajomości lokalnego rynku budowlanego

  • umiejętności czytania projektów budowlanych i sporządzania kosztorysów

  • dobrej znajomości obowiązujących przepisów i norm prawa budowlanego

  • wykształcenia co najmniej średniego (preferowane budowlane)

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowości do pracy w terenie

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami

  • narzędzia pracy: samochód, telefon

  • rozwój zawodowy i osobisty, szkolenia handlowe i branżowe

  • kartę Multisport dla pracowników i członków ich rodzin

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do opieki medycznej

AB Bechcicki Sp. z o.o.

AB Bechcicki Sp. z o.o. - wiodąca ogólnopolska sieć hurtowni specjalizujących się w sprzedaży materiałów budowlanych funkcjonująca skutecznie na rynku od 1998 roku, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej.

Przewiń do profilu firmy