Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Kanału Tradycyjnego

POLMOS BIELSKO-BIAŁA S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych klientów wśród lokalnych sieci handlowych na podległym terenie

  • Aktywna sprzedaż produktów POLMOS Bielsko-Biała SA w obsługiwanych sieciach

  • Realizacja zadań dystrybucyjnych

  • Umiejętne budowanie i utrzymywanie długotrwałych partnerskich relacji z Klientami Kanału Tradycyjnego

  • Monitorowanie obecności i wprowadzanie standardów ekspozycyjnych produktów POLMOS Bielsko-Biała SA w obsługiwanych sieciach lokalnych

  • Bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy w mobilnym systemie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia we współpracy z Klientami Kanału Tradycyjnego – mile widziane doświadczenie w branży alkoholowej

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Dyspozycyjność

  • Zaangażowanie w realizację wyznaczonych zadań, rzetelność, lojalność oraz inicjatywa w działaniu

  • Wykształcenie min. średnie

  • Podstawowe umiejętności analityczne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, i’pod, samochód)

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Intensywną, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie

POLMOS BIELSKO-BIAŁA S.A.

POLMOS BIELSKO – BIAŁA S.A.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, właściciel takich marek alkoholi jak: Biały Bocian, Ogiński, Norvegia, Żytnia Extra.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy