Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży kawy i akcesoriów do ekspresów do kawy

kawawbiurze.pl

4 00010 000 brutto / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów oraz budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,

  • realizacja planów sprzedaży,

  • współpraca z działem handlowym i obsługa dotychczasowych klientów firmy,

  • poszukiwanie nowych rynków zbytu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • zaangażowanie,

  • skupienie na zadaniach,

  • komunikatywność,

  • wysoka umiejętność planowania samodzielnej pracy,

  • wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne,

  • dyspozycyjność i samodzielność w działaniu,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z klientami będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • samochód służbowy, laptop, telefon,

  • szkolenie produktowe,

  • możliwość pracy zdalnej (częściowo).

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

Miejsce pracy:

Osoba na tym stanowisku będzie obsługiwać teren województw: Śląskie, Opolskie, Łódzkie, Małopolskie.

Informacja o firmie

Jeśli chcesz poznać naszą firmę, zajrzyj na stronę: https://kawawbiurze.pl/