Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1390 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Maszyn Rolniczych

  • Ciechanów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o. Oddział Stomil Agro Ciechanów

    Stomil Agro to firma należąca do grupy Stomil Sanok. Posiadamy pełną ofertę maszyn rolniczych do uprawy, siewu i pielęgnacji, a także zbioru i magazynowania. Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak: Deutz-Fahr, Kongskilde, Ursus, JCB, Stoll, Schaffer, Krukowiak, Sipma, Samasz, Pronar, Expom Krośniewice, i wielu innych. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zajmujemy się także sprzedażą części zamiennych do krajowych i zagranicznych maszyn rolniczych. Szczególnie polecamy pasy rolnicze naszej produkcji Harvest Belts przeznaczone do wszystkich marek kombajnów oraz sieczkarni.

    Miejsce pracy: Ciechanów
    Region: mazowieckie

    Główne zadania stawiane osobie na tym stanowisku to:

    • Aktywna sprzedaż maszyn rolniczych
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Realizacja polityki handlowej firmy w zakresie sprzedaży maszyn rolniczych
    • Raportowanie wyników pracy
    • Wykształcenie  min. średnie (preferowane  rolnicze lub techniczne)
    • Doświadczenie  na podobnym stanowisku
    • Znajomość lokalnego rynku maszyn rolniczych
    • Umiejętność organizacji  własnego  czasu pracy
    • Dyspozycyjność i zaangażowanie
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kategorii B.
    • Samodzielną i odpowiedzialną  pracę w firmie  o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Samochód służbowy i inne narzędzia niezbędne do pracy na tym stanowisku
    • Możliwość rozwoju i zdobycia szerokiego doświadczenia
    • Udział w szkoleniach produktowych
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o. z siedzibą w Bogucinie."