Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Nawozów (obszar: Polska pd-zach) - dział nawozów dolistnych

PRZEDSIĘBIORSTWO ARKOP sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działalności promocyjnej Przedsiębiorstwa i rozwój kontaktów z Klientami, poszukiwanie nowych Klientów,

  • prowadzenie sprzedaży nawozów dolistnych firmy Arkop we wskazanym wyżej rejonie,

  • doradztwo dot. nawożenia roślin i prowadzenie szkoleń,

  • uczestnictwo w targach i wystawach branżowych,

  • przygotowywanie prezentacji handlowych, ofert handlowych, odpowiedzi na zapytania ofertowe,

  • uzupełnianie standardowych umów handlowych, negocjowanie umów handlowych pod względem merytorycznym.

Nasze wymagania

  • Kogo poszukujemy?

  • osoby energicznej, ceniącej sobie ciekawą pracę, łatwo nawiązującej kontakty,

  • chcącej rozwijać posiadaną wiedzę z zakresu żywienia roślin,

  • mile widziane ukończone studia rolnicze,

  • mile widziane doświadczenie w pracy handlowca oraz znajomość rynku rolniczego

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie, w sympatycznym zespole

  • umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia –gwarantowana podstawa wynagrodzenia

  • atrakcyjny system premiowania

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, karta paliwowa, telefon, laptop

  • możliwość rozwoju – u nas wykorzystasz i poszerzysz nabytą wiedzę

Główne obszary działalności firmy to Dodatki paszowe i nawozy. Jesteśmy firmą nowoczesną, która nie boi się wyzwań, dynamicznie reagujemy na potrzeby rynku. 30-letnie doświadczenie w branży rolniczej zdobyliśmy dzięki zaangażowaniu i pasji naszego zespołu. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży paszowej na rynku krajowym a także cenionym partnerem za granicą.

Obecnie współpracujemy z Klientami z całego świata.

Przewiń do profilu firmy