Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży oprawek okularowych Verdi, Biano, Quara

ALFA - TECHNIKA sp. z o.o.

4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż kolekcji Verdi, Biano, Quara

  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z aktualnymi zakładami optycznymi oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • Udział w targach branżowych

  • Aktywny udział w Tworzeniu nowych kolekcji oprawek okularowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Pozytywne myślenie

  • Kreatywność i samodzielność w działaniu

  • Wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Ciekawą i satysfakcjonującą pracę - w ramach własnej działalności gospodarczej lub umowy o prace/zlecenie

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

  • Program wprowadzający. szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

  • Komfort pracy i miłą atmosferę

Nasza firma Alfa-Technika zajmuje się produkcją hurtową własnych kolekcji oprawek okularowych VERDi, BIANO, QUARA. Współpracujemy z zakładami optycznymi w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy dwóch handlowców na następujące obszary:

  • Handlowiec 1 i podległy obszar pracy: województwa wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie

  • Handlowiec 2 i podległy obszar pracy: województwa świętokrzyskie, małopolskie