Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży paliw

Przedsiębiorstwo „Ochman” Adam OchmannO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży poprzez aktywne działania na powierzonym obszarze

  • pozyskiwanie Klientów hurtowych, flotowych oraz indywidualnych

  • analiza kondycji finansowej Klientów oraz monitorowanie płatności

  • monitorowanie działań konkurencji

  • wsparcie merytoryczne dla Klientów

  • przygotowanie umów oraz ofert dla Klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B min. 3 lata , mile widziane w branży paliwowej, technicznej lub rolniczej

  • wysoka kultura osobista

  • zdolności negocjacyjne, komunikacyjne i interpersonalne

  • determinacja w dążeniu do celów

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w młodym, kreatywnym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników

  • możliwość rozwoju swoich umiejętności

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy