Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Pojazdów Ciężarowych

Grupa DBKO firmie

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż pojazdów ciężarowych marki DAF

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych

  • Sporządzanie ofert i dokumentacji handlowej

  • Aktywne poszukiwanie możliwości wzrostu sprzedaży

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów sprzedaży

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych na powierzonym terenie

  • Monitorowanie i analiza rynku pojazdów ciężarowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • Dobra organizacji pracy własnej i samodzielność w działaniu

  • Komunikatywność i umiejętności budowania trwałych relacji z klientami

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość branży motoryzacyjnej i doświadczenie w sprzedaży pojazdów gamy ciężkiej będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne warunki finansowe (podstawa i motywacyjny system prowizyjny)

  • Narzędzia niezbędne w pracy przedstawiciela handlowego

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa DBK

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

Przewiń do profilu firmy

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk Aplikuj i wypełnij krótki formularz.